Warning: Undefined array key "start" in /disk_1/www/cz/stankar/www/wp-content/plugins/modern-events-calendar/app/libraries/render.php on line 986

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /disk_1/www/cz/stankar/www/wp-content/plugins/modern-events-calendar/app/libraries/render.php on line 986

Warning: Undefined array key "end" in /disk_1/www/cz/stankar/www/wp-content/plugins/modern-events-calendar/app/libraries/render.php on line 987

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /disk_1/www/cz/stankar/www/wp-content/plugins/modern-events-calendar/app/libraries/render.php on line 987
Domů Events - Stánkař.cz Barevná devítka a Celé Česko na Devítce 2020

Barevná devítka a Celé Česko na Devítce 2020

Jméno, pořadatel, kontaktní osoba: MVP events s.r.o.
Tel.: 732 572 091
Email: barevnadevitka@mvp.cz

Tento etnofest se koná již 16. rokem ve spolupráci s Městskou částí Praha 9 v parku Podviní. Každý rok tuto oblíbenou akci navštíví několik tisíc lidí. Na festivalu se prezentují jednotlivé kultury prostřednictvím hudebních a tanečních vystoupení, workshopy pro děti či prodejem národních pokrmů a nápojů. Oslovuji Vás tedy s možností účasti na letošním ročníku, který se bude konat v sobotu 29.8.2020 od 14:00 – 21:00. Všechny podmínky spolupráce se snažíme řešit individuálně. V případě účasti i v minulém roce, zůstávají podmínky stejné.

Informace k akci:
Místo konání: Park Podviní, příjezd z ulice Podvinný mlýn, Praha 9
Datum konání: sobota 29.8.2020 14:00 – 21:00
Čas instalace: 29.8.2019 10:00 – 13:00 (nebo 28.8. od 15h)

http://barevnadevitka.cz/
https://www.facebook.com/BarevnaDevitka/
https://www.facebook.com/events/2853396684741592/

Níže zasílám odkaz na přihlašovací formulář, který prosím v případě zájmu o účast vyplňte. Na základě tohoto formuláře Vám bude zaslána objednávka, kterou prosím podepište a zašlete zpět co nejdříve (scan, popřípadě foto), nejpozději do 10.8. Prosím o zaplacení poplatku nejpozději do 15.8. Dbejte prosím hlavně na kompletní a aktuální vyplnění fakturačních údajů, rozměr vašeho stánku (kvůli mapce) a Celkový příkon všech el. spotřebičů v kW (230V) kvůli správnému rozplánování el. rozvodů.

https://sites.google.com/mvp.cz/barevnadevitka2020/domovsk%C3%A1-str%C3%A1nka

Součástí formuláře je Organizační řád, který prosím pečlivě prostudujte. Vzhledem k situaci ohledně nemoci COVID-19 budou zvýšená hygienická opatření, která budou vyžadována:

– Prodejce je povinen zajistit plexisklo, za kterým budou pokrmy/nápoje vydávány. Při prodeji je zamezen přístup zákazníků k potravinám/pokrmům. Plexisklo je do výšky minimálně 180 cm a musí tvořit dokonalou bariéru mezi hostem a pokrmy.
-Výdej a příprava nápojů personálem (není tedy možné použít samoobslužný výdej).
-Oddělený prostor pro výdej občerstvení a nápojů od místa platby. Příjem platby a výdej zajišťuje jiná osoba.
-Personál dbá na zvýšenou hygienu a dezinfekci rukou. Minimalizuje kontakt s hosty a dodržuje vhodný odstup od hostů.
-Personál pracující s potravinami používá jednorázové rukavice.
-Před akcí bude vyžadováno podepsání čestného prohlášení ohledně příznaků nemoci COVID-19.

V případě, že prodejce není schopen zajistit výše zmíněná opatření, kontaktujte nás a budeme situaci řešit individuálně.

Zároveň bude probíhat kontrola počtu přítomných osob v areálu. Celkový povolený počet osob bude regulován a bude se flexibilně přizpůsobovat nařízení Vlády ČR. V případě zrušení akce z důvodu nařízení Vlády ČR Vám budou peníze vráceny.

V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat e-mailem nebo telefonicky mezi 10-17h.


Organizátor:

Kontakt: 

Místo: | Typ akce: Festival, koncert

QR kód