Warning: Undefined array key "start" in /disk_1/www/cz/stankar/www/wp-content/plugins/modern-events-calendar/app/libraries/render.php on line 986

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /disk_1/www/cz/stankar/www/wp-content/plugins/modern-events-calendar/app/libraries/render.php on line 986

Warning: Undefined array key "end" in /disk_1/www/cz/stankar/www/wp-content/plugins/modern-events-calendar/app/libraries/render.php on line 987

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /disk_1/www/cz/stankar/www/wp-content/plugins/modern-events-calendar/app/libraries/render.php on line 987
Domů Events - Stánkař.cz Nedvědice pod Perštejnem – vánoční trhy 2020

Nedvědice pod Perštejnem – vánoční trhy 2020

III. Adventní trhy pod Pernštejnem
Nedvědice | 59262 Nedvědice
Shlédnuto : 379 krát   ZPĚT
od : 05.12. 2020 do : 06.12. 2020
III. Adventní trhy pod Pernštejnem - www.webtrziste.cz
III. Adventní trhy pod Pernštejnem 5. – 6. 12.
2020 pořádá nezisková organizace SkasaN ve
spolupráci s městysem Nedvědice.
Vaše logo, erb města
osoba Michaela   Havířová
Ostatní akce
Přihlásit se na tuto akci
Vstupné pro návštěvníky dobrovolné
Mediální podpora
Plakát k této akci

Podrobný program :
Vánoční trhy každý rok neodmyslitelně patří k adventu. Rádi by jsme Vás pozvali na třetí ročník Adventních trhů pod Pernštejnem, který se bude konat v sobotu a v neděli 5. – 6. 12. 2020 a to denně od 10 do 18 h. ( v neděli do 16ti hod. ) v sokolovně Nedvědice a jejím okolí. Trhy se za své dva ročníky staly kulturní a společenskou akcí s příjemnou předvánoční atmosférou a jejich hlavní poslání bylo oživení komunitního života v mikroregionu Pernštejn a tak se i stało.
Tyto trhy nabízí ve valné většině jen zboží od prvovýrobců. Při výběru farmářů, řemeslníků a ostatních stánkařů dbáme na to, aby jejich výrobky byli originální a kvalitní a také aby na trzích měli jen jedno zastoupení. Našim cílem je, aby byly trhy oblíbené nejen u místních občanů, ale i lidí z více či méně vzdáleného okolí. Věříme, že se tak stane i díky místu konání, že krásný prostor nově zrekonstruované sokolovny vytvoří hezké zázemí akce, okolí zláká některé přímo k výletu například i spojeného s hradem Pernštejnem a v neposlední řadě návštěvníky i do budoucna osloví rozmanitost nabídky, výborné občerstvení, bohatý program a zábava pro celou rodinu.

V neděli dne 6.12. 2020 vyjede z nádraží Brno Královo Pole historický parní vlak. Souprava bude zastavovat na stanici Kuřim, Tišnov a Nedvědice. V Nedvědici bude vlak stát do 15:00 hodin, kdy je jeho odjez zpět do Brna. Během této doby si může každý zdarma vlak i lokomotivu prohlédnout.
Jízdenky budou jen v předprodeji, jelikož vlak vypravuje spolek SkasaN za podpory městyse Nedvědice a není to tím pádem akce Českých drah, nebude možné koupit jízdenky na přepážkách na nádraží. Online prodej bude na portálu www.smsticket.cz.
A na co ještě se můžete těšit ? Na mnoho stánků kde si najde své snad každý.
-kvalitní potraviny přímo od výrobců nejen z blízkého okolí.
-řemeslníci přivezou své výrobky, které jsou vhodné nejen jako vánoční dárek ale i praktické do domácnosti nebo pro radost. Někteří zde budou svá řemesla také předvádět a to například glavírování skla, tkaní koberců na stavu, výrobu svíček a podobně. Velké zastoupení budou mít vánoční dekorace, věnce, květiny a ozdoby.
-Bohaté občerstvení pro každého.

Nezapomínáme ani na doprovodný program a zábavu. Během celého dne bude na podiu rušno.
-Vystoupí děti nejen z místní mateřské, základní a umělecké školy, bude se tančit, zpívat a hrát
-Předvánoční atmosféru navodí nejen reprodukovaná hudba
-Pro děti bude v zázemí budovy připraven dětský koutek, výtvarné dílny zdarma a oblíbené malování na obličej
-Po Nedvědici se můžete zdarma projet kočárem taženým koňmi
-Připravíme pro Vás venkovní betlém, posezení i tepelná tělesa na zahřání při pobytu na venkovním trhu
-Bude zde profi foto koutek. FotoPavlik.com Vám vyfotí a vytiskne přímo na místě krásnou vánoční fotografii vhodnou nejen jako dárek ale i jako krásnou památku na vánoce 2020.


Organizátor:

Kontakt: 

Místo: | Typ akce: Vánoční trhy, jarmarky, rozsvícení stromů

QR kód