LEVANDULOVÝ STÁNEK mám zaměřený pouze na levanduli. To znamená různé levandulové výrobky nebo výrobky s levandulovým vzorem. Levanduli si pro vlastní potřebu vypěstuji a následně zpracuji. Snažím se mít pestrou nabídku rozličných výrobků, ale samozřejmě vše levandulové a to z různých oblastí výrobků jako například potravinářských, kosmetických, upomínkových nebo dekorativních. Vyrábím z čerstvé levandule silice a olejíčky a tyto vůně pak dále používám do dalších výrobků. Vyrábím klasické výrobky jako textilní pytlíky a aroma pytlíky do skříní a textilní dekorace dále také mýdla, koupelovou sůl, svíčky a vosky do aromalamp. Svíčky vyrábím s vůní levandule, ale i ve tvaru originální levandulových kytic na které si sama navrhuji a vyrábím formy. Také vyrábím trochu netradiční výrobky jako keramická vonítka ve tvaru levandule s levandulovou vůní a hrníčky s levandulovým vzorem vlastního návrhu a vlastní výroby.
Z potravinářských výrobků vyrábím levandulové čokolády, sirupy, marmelády, džemy, zavařeniny, čaje, bylinky, sušenky, oplatky, dochucovací soli a ořechy s levandulovým cukrem. Dekorace mám ručně malované levandulovým vzorem například keramiku a porcelán a dřevěné upomínkové předměty.
Z dekorací ještě nabízím vonné pytlíky s ruční výšivkou nebo s ručně namalovaným levandulovým vzorem. Minulý rok jsem začala vyrábět přírodní levandulové difuzéry a přírodní vůně na polštář pro lepší spánek a levandulové silice s další květinovou vůní. Na tuto výrobu se snažím využívat různých surovin z přírody. Na výrobu tak rozsáhlého sortimentu musím vlastnit živnostenské listy na potravinářskou, kosmetickou, textilní a cukrářskou výrobu.
Zboží na stánku dle sezóny a ročního období obměňuji. Snažím se využít i tématiky k různým svátkům a to například na velikonoce mám kraslice s levandulovým vzorem, které mi pomáhá malovat moje maminka a na Vánoce zase vonné keramické stromečky s levandulovou vůní. Jezdím se stánkem po celé České republice na řemeslné jarmarky, slavnosti, poutě a farmářské trhy. Stánek, zboží i kostým mám přizpůsobený na dobové a řemeslné akce. Levandulové výrobky také prodávám velkoobchodně do obchodů i na stánky k dalšímu prodeji.

Všechny moje výrobky označuji jednotně svým logem – LEVANDULOVÝ KVĚT NA STAŘEČCE.

Z města: Třebíč

Jezdím kraje: Jezdím celou ČR

Jezdím akce: poutě, jarmarky, prodejní trhy, výstavy

Adresa & Kontakt

Telefon