Aroma stánek Pavel Havlíček

Aroma podnikání se věnuji od roku 2003, kdy jsem poznal svou manželku, která se věnovala zpracování levandule. Zákazníci od ní požadovali i nelevandulové vůně, ale kvůli její časové vytíženosti se do toho pouštět nechtěla a já se chopil příležitosti a začal se věnovat těmto skvělým vůním a zpracování ovoce a plodů.
Nyní na Aroma stánku nabízím vše vlastní výroby a vlastního zpracování a všechny moje výrobky jsou chráněny autorským zákonem – zpracování, kresby grafika a text. Některé výrobky jsou i mé produkce a také se snažím využít volně dostupných surovin z přírody v mém okolí, proto je i moje výroba ekologická.

Moje nabídka na stánku obsahuje 99 druhů vonných olejíčků a silic z květů, plodů a bylin vhodných jako aromaterapie. Dále vyrábím vůně do skříně a vůně na ramínko, františky, purpury, vonný jíl v různých tvarech, vonné vosky, vonné pytlíky a vonné tyčinky vše vlastní výroby, kresby, grafiky a originální receptury. Ke každému olejíčku vyrábím vůně do skříně, františky, vonné tyčinky a další výrobky.

Jsem největší a jediný výrobce vonných tyčinek v ČR – vyrábím přes 100 druhů vonných tyčinek. Vyrábím i nenabízené druhy vůní na zakázku. Stánek mám altán s bílou textilní plachtou nebo dřevěný bílý stánek. Dobové oblečení dle požadavku pořadatele. Na stánku mohu předvádět výrobu – zpracování bylinek do pytlíků. Mohu nabídnout i dětské dílničky – děti si mohou pomalovat a ovonět připravené sádrové odlitky a ozdobit vyrobené vůně. Vše po domluvě s pořadatelem. Jezdím všechny druhy akcí, ale převládají farmářské trhy a řemeslné jarmarky.
Poznámka: prosím o prodejní místo orientací zády ke sluníčku a vedle stánku Jany Havlíčkové, která se mnou také jezdí. Děkuji

https://www.fler.cz/aroma-kramek

Z města:

Třebíč

Příspěvek vyprší v 11:33 dne Pondělí, 15.7. 2024


KONTAKTNÍ ÚDAJE


KONTAKTUJTE PRODEJCE PŘES KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Příspěvek vyprší v 11:33 dne Pondělí, 15.7. 2024