Levandulový stánek Jana Havlíčková

Levandulový stánek: levandulové výrobky vlastní produkce, výroby a vlastního zpracování –
na stánku se zaměřuji na uměleckou činnost v kombinaci s levandulí. Nabízím různé výrobky ručně malované levandulí z různých materiálů – dřevo, sklo, keramiku, kameny, textil, papír a další všemožné materiály, které se dají pomalovat levandulí. Jako konkrétní výrobky mohu uvést malované levandulí – tašky, trika, klobouky, vějíře, dřevěné dekorace jako andílky, kraslice, hrnky, skleničky, svíčky ve skle, kamínky atd.

Kromě tohoto sortimentu také nabízím – levanduli lékařskou pro potravinářské výrobky jako čaj a koření, silice a vonný olejíček, textilní dekorace plněné levandulí (pytlíky, srdíčka, zvířátka), levandulové mýdlové květy, kytice sušené levandule, řemeslné levandulové svíčky a vonná mejdlíčka do skříně. Věnuji se i kreslení a perokresbám vždy v kombinaci s levandulí, takže i z tohoto odvětví se na mém stánku mohou vyskytnout výrobky – grafické návrhy s levandulí a následný tisk na různých výrobcích. Moje aktuální nabídka na stánku se vždy řídí dle právě vyrobeného sortimentu. Všechny nabízené výrobky jsou mé autorské ať se jedná o malby, kresby, texty nebo další zpracování.
Na stánku mohu předvádět výrobu – malování levandule na různé výrobky nebo výrobu textilních dekorací.
Speciální nabídka Velikonoce – celý stánek s kraslicemi ručně malovanými různými vzory + vrtané (na stánku mohu předvádět malování kraslic + vrtání)

www.fler.cz/levandulovy-stanek

Z města:

Třebíč

Příspěvek vyprší v 11:42 dne Pondělí, 15.7. 2024


KONTAKTNÍ ÚDAJE


Telefon

KONTAKTUJTE PRODEJCE PŘES KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Příspěvek vyprší v 11:42 dne Pondělí, 15.7. 2024