Šimigril Martin Šimáček

Naše firma se zabývá prodejem grilovaných kuřat, kolen, a domácího bramboráku, a ostatního občerstvení již od roku 1999. Naším hlavním sortimentem jsou Křupavá a šťavnatá grilovaná kuřata, uzený koleno, grilovaný bok, domácí bramborák . Naším hlavním cílem je spokojený a sytý zákazník, který se k nám bude rád vracet .

Samozřejmostí je vysoká kvalita a čerstvost českého masa a ostatních surovin, kterou dosahujeme tím, že nakupujeme pouze čerstvá (nezamrazená) kuřata a maso z českých chovů.
Kuřata marinujeme vlastní léty prověřenou recepturou. Vlastní grilovací směsí koření.

Grilujeme přímo před vámi.
Naše mobilní plně soběstačná prodejna s třemi grily na 90 kuřat je schopná každou hodinu ugrilovat 90 kuřat a spoustu dalšího masa a pokrýt tím velké akce a poptávku. K velké spokojenosti fanoušků diváků tak i pořadatelů zajišťujeme občerstvení na různých festivalech, slavnostech, sportovních akcích, atd..

Kromě našich grilovaných kuřat nabízíme širokou škálu dalších jídel a nápojů, např. grilované koleno, uzený grilovaný bok, párky v rohlíku, klobásy, nudle a rýže s grilovaným kuřecím masem a zeleninou, halušky s uzeným masem a zelím, domácí bramborák, kuřecí směs se zeleninou, masová směs, fazole.


KONTAKTNÍ ÚDAJE


Telefon

KONTAKTUJTE PRODEJCE PŘES KONTAKTNÍ FORMULÁŘ