WormUP – pochoutky z hmyzu

Křupaví červíci WormUP

Chutná svačinka – kterou ocení každý, kdo potřebuje doplnit bílkoviny a taky děti, které červíky prostě milují
Proteinová bomba – červíci svým obsahem proteinu předčí i maso, protože obsahují téměř 60 % bílkovin a 20 % kvalitních mastných kyselin.
Zdravé mlsání – naši červíci nejsou smažení v oleji, ale jsou sušeni horkým vzduchem, díky čemuž jsou úžasně křupaví a zachovávají si své bohaté nutriční hodnoty
Bez laktózy a lepku – Křupaví červíci neobsahují žádná umělá aromata, barviva ani dochucovadla. Jsou bez laktózy a neobsahují ani lepek.
Potravina budoucnosti – jejich chov je šetrný k životnímu prostředí, protože vyžadují nesrovnatelně méně prostotu, krmiva a vody než chov konvenčních hospodářských zvířat. Jedná se o efektivní a ekologický chov.
Křupavá zábava s přáteli – Křupaví červíci jsou překvapivě chutní a jako dárek nebo netradiční pochoutka obohatí každou párty, večírek nebo oslavu. Jsou ideální alternativou ke smaženým chipsům nebo jako dokonalá ozdoba na saláty, sushi nebo tvoje kulinářské speciality.

Křupaví červi jsou sušené larvy Tenebrio molitor, známé také jako mouční červi. Entomofágie neboli konzumace hmyzu je velmi rozšířená v Asii, Africe, Jižní a Střední Americe, ale u nás se jedná o zcela novou potravinu. Larvy svými nutričními hodnotami předčí i nejkvalitnější maso na trhu, obsahují téměř 60 % bílkovin, 20 % kvalitních mastných kyselin a žádný cukr. Jejich chov je zároveň šetrný k životnímu prostředí, protože vyžaduje nesrovnatelně méně prostoru, krmiva a vody než chov běžných hospodářských zvířat. Červi neobsahují žádné konzervační látky, umělá aromata ani antibiotika, jsou bez laktózy. Naši červi nejsou smaženi v tuku. Jsou sušeni horkým vzduchem, díky čemuž jsou nejen úžasně křupaví, ale zároveň si zachovávají bohaté nutriční hodnoty. Křupaví červi vás překvapí svou skvělou chutí a jako netradiční pochoutka obohatí každý večírek nebo oslavu. Jsou ideální alternativou ke smaženým chipsům a křupkám nebo jako dokonalá ozdoba salátů, sushi či těstovin. Zajímalo vás někdy, jak křupaví červi vlastně chutnají? Pokud si chcete křupavé červy vychutnat v čisté podobě, solení červi jsou tou správnou volbou. Jedná se o minimalistickou a zároveň nejjemnější příchuť z naší nabídky. Výjimečnou chuť křupavých červů podtrhuje jemně slaná příchuť.

Dagmar Bártová

Z města:

Vamberk, Blansko

Příspěvek vyprší v 12:14 dne Pátek, 2.8. 2024


KONTAKTNÍ ÚDAJE


KONTAKTUJTE PRODEJCE PŘES KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Příspěvek vyprší v 12:14 dne Pátek, 2.8. 2024