Po několika měsících testování, investic a vývoje se nám podařilo vytvořit aplikaci do mobilů, nebo tabletů s operačními systémy Android i iOS. Aplikace je propojená s portálem Stánkař.cz, máte tedy na výběr, kde budete sledovat aktuality, nové akce v Kalendáři akcí, tipy na akce, upozornění od pořadatelů akcí , nebo i samotných prodejců a podobně.

Díky složitosti propojení s webovými stránkami Stánkař.cz. počítáme s tím, že se objeví nějaké nedostatky, které jsme neobjevili při testování aplikace a webových stránek, přece jen, Vy uvidíte provoz aplikace i webových stránek z jiného pohledu. Proto by jsme byli velice rádi za každou připomínku, vylepšení, nahlášení chyby na kterou natrefíte. Použijte prosím náš Kontaktní formulář pro nahlášení, děkujeme.

Věříme, že Vám naše stránky i aplikace přinesou užitek, pomůžou najít nějakou akci, dozvědět se včas o změnách od pořadatelů. Aplikace i webová stránka má pro používání dva druhy účtu, jeden je ZDARMA  a ten druhý ČLEN ( popis a registrace zde ).

Jste Pořadatel a chcete také používat aplikaci? Můžete z aplikace nejen přidat akci přímo do našeho Kalendáře akcí, ale také přidat příspěvek, který se ihned všem prodejcům zobrazí v Kalendáři na webu i v aplikaci, dorazí všem i notifikační zpráva s upozorněním na Váš příspěvek.

Aplikace Stánkař.cz pro Android

Stáhněte si aplikaci pro Váš mobil, nebo tablet s Androidem, vyžaduje Android 4.1 a vyšší

App Stánkař.cz pro Android

Aplikace Stánkař.cz pro iOS (Apple)

Stáhněte si aplikaci pro iPhone, iPad, nebo iPod touch, pro verze iOS 9.0 nebo novější.

App Stánkař.cz pro iOS

Popis Aplikace Stánkař.cz

Stánkař.cz je praktická komunita založená na informacích pro prodejce, stánkaře, pořadatele akcí, která sdružuje důležité informace nejen pro tuto komunitu, jako jsou popisy, časy konání akcí, poutí, jarmarků, slavností, prodejních trhů a podobně, inzeráty, informační články pro lepší orientaci v tomto oboru. Přidejte se k prodejcům, nebo pořadatelům, čerpejte informace, nebo naopak informace přidávejte. Můžete přidat příspěvek, který uvidí okamžitě všichni uživatelé aplikace, např. oznámení o kontrole, či vývoji počasí na dané akci. Pořadatelé mohou efektivně a rychle přidat akci, či oznámit změnu u své akce. Sledujte co se aktuálně děje na Stánkař.cz.

 
 

Sledujte Příspěvky od nás, týkajících se stánkového prodeje, také od pořadatelů akcí, jejich upozornění o změnách jejich akcí i od stánkařů, kteří se s Vámi podělí např. o probíhající kontrole, či vývoji počasí na dané akci

 
 
 
 

Sledujte v aplikaci Upozornění stánkaře, Upozornění pořadatele, články, Tipy na akci, akce v Kalendáři, které můžete i filtrovat dle Vašich potřeb. Jsou aktivovány notifikační zprávy, které Vám chodí na mobil, v časovém rozmezí od 6.00 hodin ráno do 22.hodin večer. Pokud o tyto zprávy nemáte zájem, můžete si je vypnout.

 
 

V Kalendáři akcí máte zobrazeny akce od všech pořadatelů.

Akce, které vkládáme my, za portál Stánkař.cz, vidí členové takto: Stánkař Zdarma cca okolo 50% námi vložených akcí a Stánkař člen vidí všechny.

 
 

X
X
X