Volná místa na akci České Vánoce 2018

https://stankar.cz/events/ceske-vanoce-2018-na-vystavisti-holesovice/

Dobrý den,

dovoluji si Vás oslovit s nabídkou prodejního místa na připravované akci „České Vánoce 2018″ na Výstavišti v Praze. Prodejní vánoční trhy se zaměřením na české zvyky a tradice se budou konat v termínu 30. – 2. prosince 2018 na venkovní ploše před Průmyslovým palácem.

Pořadatelem akce je společnost Výstaviště Praha, a.s., správce holešovického Výstaviště. Nabízíme Vám stánek včetně mobiliáře v prostoru před vchodem do Průmyslového paláce. V tomtéž termínu se na Výstavišti koná souběžně několik dalších akcí: Vánoční trhy a Hrnčířské trhy (Incheba Praha), a “dětská planeta” uvnitř Průmyslového paláce, v dalších objektech budou probíhat výstavy Živá exotika, Svět minerálů. V uvedené dny se očekává celková návštěvnost více než 15 000 lidí.

V rámci prodeje bychom rádi nabídli návštěvníkům výrobky a produkty vycházející z českých zvyků a tradic, ať už jsou to řemeslné výrobky, vánoční produkty, ozdoby, drobné dárky nebo zajímavé a netradiční dárky. V sortimentu prodejců počítáme také s gastrostánky, prezentovat se zde mohou kavárny, vinotéky, bistra a další občerstvení.
ákladní informace:
České Vánoce na Výstavišti – vánoční trhy
Termín: 30. – 2. 12. 2018
Místo: Výstaviště v Praze Holešovicích
Otevřeno: pá-ne 10 – 18h
Vstup na akci je pro návštěvníky zdarma.

Více informací a přihláškový formulář s ceníkem najdete v přiložených dokumentech.

Pokud Vás nabídka k účasti na vánočních trzích na Výstavišti zaujala, prosíme, napište mi na email jaronavystavisti@gmail.com

Děkuji za Vaše vyjádření,
s pozdravem
Jan Kolář
www akce: https://www.vystavistepraha.eu/kalendar-akci/detail/ceske-vanoce/

Jan Kolář, jaronavystavisti@gmail.com, Tel.: 731652386